2010 yılında kurulan ve güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Walkertone markası Haziran 2014 tarihinden itibaren bir çok alanda faaliyet gösteren Astra Group bünyesinde yer alan Readen Elektronik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketine dahil olmuştur.

2016 yılında yeni yatırımlar yapan şirket ürün kalitesini ve ürün gamını arttırdığı gibi sermaye artırımına giderek Anonim Şirket olma kararı almıştır. Grup bütünlüğünü sağlamak adına da unvanını Astra Teknoloji Anonim Şirketi olarak değiştirmiştir.

Uluslararası teknoloji pazarında markalaşmayı hedef almış, ileri teknolojiyi takip ederek yurt dışında yüksek kalite ürün üreterek, geniş ürün yelpazesi  eşliğinde güvenlik sistemlerinde kalıcı bir marka olarak emin adamlarla yol almaya devam etmektedir.

Sektördeki hedefimiz siz değerli bayilerimizden gelen bilgi ve tecrübeyi değerlendirerek sizlerin menfaatleri doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı uzun yıllar birlikte çalışabilmektedir.

Her konuda uzman kadromuz ile siz değerli dostlarımızı Walkertone ailesi bünyesinde görmekten gurur ve mutluluk duyarız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir